DUYURULAR

20.11.2012

Türkiye'de kamuda yapılan iç denetim faaliyetleri ve bu faaliyetlerin geleceği, Kamu İç Denetçileri Derneği (KİDDER) ve İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları ve Mensupları Vakfı (Siyasal Vakfı) tarafından düzenlenen Kamuda İç Denetim ve Geleceği konulu panelde tartışıldı.

17 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen panelin oturum başkanlığını Türkiye İç Denetim Enstitüsü Kurucu ve Onursal Başkanı Sayın Ali Kamil Uzun yaptı. 

Panelin açılış konuşmaları, Kidder Genel Başkanı Veysel Çıplak, Siyasal Vakfı Genel Başkanı Dr. Fahri Solak, Türkiye İç Denetim Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Aykaç İğdelipınar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kapaklıkaya (), Aksaray Valisi Selami Altınok tarafından yapıldı.

Panelde İDKK İç Denetim Merkezi Uyumlaşma Daire Başkanı Cüneyt Güler, KİDDER Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sezer , Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuran Cömert, Sayıştay Denetçileri Derneği (SAYDER) BaşkanıKemal Özsemerci de panelist olarak Kamuda iç denetim ve geleceği konusunu tartıştılar.