DUYURULAR

23.01.2013

Duyduğumuz anda içimizi tutuşturan, görüntülerle elem dolduğumuz Galatasaray Üniversitemizin tarihi binasındaki yangın, tüm milletimiz için olduğu kadar Enstitümüz açısından da son derece büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır.  Galatasaray Üniversitesi, mensupları, öğrencileri ve Galatasaray Vakfı’nın üzüntüsünü içtenlikle paylaşıyoruz.

Türkiye İç Denetim Enstitümüzün akademik sahadaki çalışmalarının destekçisi ve çözüm ortağı olan Galatasaray Üniversitemiz, bu tarihi binasında Akademik İlişkiler Komitemizin çalışma toplantılarına ev sahipliği yaptı. 2014 Mayıs’ında icra edilecek Akademik Forum 2014’e de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyordu. Kendimizi bu tarihin bir parçası haline getirecek aktivitelerde, akademisyenlerle olduğu kadar Denetim Kulübümüz ile hep birlikte çalışmalar yürütüyorduk.

Başta Rektör Prof. Dr. Ethem TOLGA, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdil KAYA olmak üzere tüm öğretim üyeleri, görevlileri ve kıymetli öğrencileri olmak üzere bu büyük camiaya geçmiş olsun diyor, dayanışma içindeki işbirliğimizin artarak devam edeceğini paylaşmak istiyoruz.

TÜRKİYE İÇ DENETİM ENSTİTÜSÜ