DUYURULAR

27.03.2013

Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin (EGD) her yıl düzenlediği Kartepe Ekonomi Zirvesi 22-24 Mart 2013 tarihleri arasında The Green Park Kartepe Resort & SPA’da gerçekleşti.
Ekonomi Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Celal Toprak’ın önderliğinde gerçekleşen Kartepe Ekonomi Zirvesine katılan isimler arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu da bulunuyordu. Basın ve iş dünyasından temsilcilerin katılımıyla etkinlikte Türkiye ekonomisinin genel durumu ve geleceğin medyası masaya yatırıldı. 
TURKCELL Genel Başkan Yardımcısı Koray Öztürkler, yeni teknolojiler ve değişen medya konusunda yaptığı açıklamalarla katılımcıları bilgilendirdi.
Kartepe Ekonomi Zirvesi’ne ekonomi gazetecilerinin yanı sıra, sponsorlar da katılım sağlayarak destek verdiler. Etkinlik sponsorlarından Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) hakkında standı ziyaret eden ekonomi gazetecileri  bilgilendirildi ve röportaj imkanı sağlandı. 
Mesleğin kurumsal tarihini ortaya koymaya imkan veren, Mesleki Mükemmelliğin Küresel Paydaşı Türkiye İç Denetim Enstitüsü kitabı, İç Denetim dergisi ve TİDE’nin kurumsal tanıtım broşürü katılımcılarla  paylaşıldı.
TİDE Kurumsal İletişim Komitesi olarak bu faaliyet ile Ekonomi gazetecileri nezdinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE)’nün tanıtımı yapılmış ve mesleki farkındalık kazandırmaya yönelik ilerleme kaydedilmiştir.

 


TİDE adına Kartepe Ekonomi Zirvesine Katılanlar 
Soldan Sağa: Filiz EROL - Menteş ALBAYRAK - Mehtap OKAY - Sevilay ÇALIŞKAN