DUYURULAR

24.01.2014

Değerli Üyelerimiz,
 
Türkiye’de iç denetim mesleğine yön veren Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından 2001 yılından beri yayımlanan İç Denetim Dergisi, artık elektronik ortamda da yer almaktadır. Dergimizin son sayısına ve geçmiş sayılarına http://www.dijimecmua.com/ic-denetim/  adresine abone olarak erişebilirsiniz.

İç Denetim Dergisi, üç ayda bir olmak üzere yılda dört kez ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış dönemlerinde yayımlanmaktadır. İç Denetim Dergisi, iç denetim mesleğini ilgilendiren konularda gündem yaratmak, iç denetim mesleğinin ve TİDE’nin tanıtımına yaygınlık ve etkinlik kazandırmak, iç denetçilerin yerli, yabancı uzmanların bilgi ve deneyimlerinden faydalanmalarını sağlamak, iç denetim konularında yapılan çalışmaları ilgili çevrelere sunmak, iç denetim mesleği adına bilimsel ve kalıcı bir referans kaynağını oluşturmak ve bu şekilde referans bir meslek ve sektör dergisi olmak ve iç denetim mesleğinin ülkemizdeki gelişimine ve iç denetim alanındaki literatüre katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

İç Denetim Dergisi, Türkiye’de ve dünyada iç denetim mesleği ile ilgili konularda haberler, makaleler, yazılar, araştırmalar, dosyalar, duyurular, soru-cevaplar, eğitim sayfaları, röportajlar ile gündemi yakından takip etmektedir.
 
Saygılarımızla;
Türkiye İç Denetim Enstitüsü