DUYURULAR

17.11.2014

Değerli Üyelerimiz;

Uluslararası İç Denetim Enstitüsü (IIA), finansal hizmetler sektörü hakkında detaylı bilgiler edinmek ve ilgili alanlarda çalışan denetim profesyonellerini daha etkin desteklemek amacıyla dünya çapında bir araştırma yürütmektedir.

Araştırma sonucunda edinilecek bilgiler aynı zamanda IIA tarafından yürütülen Sertifikalı Finansal Hizmetler Denetçisi (Certified Financial Services Auditor - CFSA®) programının geliştirilmesinde kullanılacaktır. Böylelikle söz konusu programa yeni gelişim fırsatları, yeni teknolojiler ve küresel bir perspektif kazandırılarak sektördeki güncel ihtiyaçları karşılaması amaçlanmaktadır.

Bu doğrultuda finansal hizmet kuruluşlarında görev yapan veya söz konusu alanda bilgi sahibi olan denetçiler ve paydaşlardan oluşan geniş bir kesimin bilgilerine ihtiyaç duyuyoruz. Hedef kitlemizde bulunan paydaşlar aşağıdaki gibidir. Kurumunuzda ve çevrenizde bu kapsama giren kişilere de mesajımızı iletirseniz, araştırmamıza büyük katkı sağlamış olacaksınız.

· İç Denetçiler
· Risk yöneticileri
· Yasal uyum sorumluları
· Yasal düzenleyiciler
· Tepe yöneticiler
· Kurul ve denetim komitesi üyeleri
· İnsan kaynakları temsilcileri
· IIA/TİDE üyesi olan veya olmayan kişiler
· CFSA sahibi olan veya olmayan kişiler

28 Kasım 2014 tarihine kadar açık kalacak olan anketi tamamlamak yaklaşık 15 dakikanızı alacaktır. Katılımınız bizler için son derece değerli olup herhangi bir kişisel bilgi istenmemektedir.

Ankete ulaşmak için tıklayınız.

Saygılarımızla;
Türkiye İç Denetim Enstitüsü