DUYURULAR

03.02.2015

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferans ve Fuarı (www.ifintec.com) 14-16 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. IFINTEC finans dünyası için geliştirilmiş olan teknoloji çözümlerine odaklanmış bir konferanstır. Bankacılık teknolojileri, ana bankacılık, ödeme sistemleri, mobil bankacılık, denetim, risk yönetimi, uyumluluk, suistimal önleme, sigortacılık teknolojiler, bankacılık BT, büyük veri ve iş zekası konferansın ana konu başlıklarındandır.

IFINTEC 2014 Konferansı; 1000+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 24 sponsor / katılımcı, 65+ konuşmacı, 60+ konuşma oturumu ile düzenlenmiştir. IFINTEC Konferansı, kendi kategorisinde EMEA bölgesinin en büyük etkinliklerinden birisidir. IFINTEC 2015 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden katılım beklenmektedir.

Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE), IFINTEC Konferansı’nı destekleyen kuruluşlardan birisidir. TİDE üyelerine, ziyaretçi kayıt işlemleri sırasında TİDE üyesi olduklarını belirtmeleri halinde giriş ücretinde % 10 indirim yapılacaktır.

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferans ve Fuarı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifintec.com