DUYURULAR

18.05.2015

Değerli üyelerimiz,

Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) olarak Türkiye’de mesleğimizin tanıtımını yapmak, uluslararası standartlar çerçevesinde uygulanmasını sağlamak ve mesleğimizle ilgili farkındalığı arttırmak amacıyla, Mayıs ayını tüm dünyadaki meslektaşlarımız ile birlikte “Uluslararası İç Denetim Farkındalık Ayı” olarak çeşitli etkinliklerle kutluyoruz.

Türkiye’deki iç denetim uygulamalarının uluslararası standartlara kavuşmasını ve iç denetim mesleğinin faaliyetlerini mükemmelliğe taşımayı hedefleyen Türkiye İç Denetim Enstitüsü, iç denetim mesleğinin gelişimine katkıda bulunan, bu alanda yatırım yapan kurumları, akademisyenleri ve  iç denetçileri desteklemek amacıyla, 20 Mayıs Çarşamba günü, 19.00-22.00 saatleri arasında Feriye Lokantası’ nda  düzenlenecek  tören ile “İç Denetim Farkındalık Ödülleri” ni sahipleriyle buluşturacak.
 
Enstitü’müzün kuruluşunun 20. Yılında, 5. Kez gerçekleştireceğimiz bu anlamlı buluşmada siz değerli meslektaşlarımızı ve konuklarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
 
Feriye Lokantası  kroki ve iletişim  bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
NOT: Yaka kartları ve katılım hazırlıkları için  LCV yapılması zorunludur. Katılım kontenjan ile sınırlıdır. Kayıtlar LCV dönüş tarih ile saatine göre yapılacak ve kontenjan dolduktan sonra katılım için kayıt alınamayacağını saygıyla hatırlatırız.
 
LCV: Hilal Gerizli -  hilal.gerizli@tide.org.tr - 0212  212 55 24-25
 
Saygılarımızla,
 
Türkiye İç Denetim Enstitüsü
Yönetim Kurulu