DUYURULAR

29.09.2015

CGAP Sertifika Sınavında Kampanya;
 
Enstitümüz, CGAP sertifika sınavlarına ilk kez başvuran adaylardan Ekim ayı boyunca ilk başvuru ücretinin alınmaması yönünde bir kampanya düzenleyecektir. Söz konusu  kampanya süresince, üye olan adaylardan 80 USD + KDV, üye olmayan adaylardan ise 115 USD + KDV tutarındaki ilk başvuru ücreti tahsil edilmeyecektir.
Başvuruların kampanya kapsamında sayılabilmesi için adayların başvurularını yaptıktan sonra gerekli evraklarını (kimlik ve diploma fotokopisi ile karakter referans formunun aslını , deneyimleri yeterli ise deneyim doğrulama formunun aslını ) kampanyanın geçerli olduğu Ekim ayı içinde mutlaka  Enstitümüze sunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde başvuruları kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.
 
2015 CPE Bildirim Hatırlatması ;
 
IIA sertifika sahiplerinin 31 Aralık 2015  tarihine kadar sahip oldukları IIA sertifikaları için CPE bildirimi yapmalarını, CPE bildirimi konusunda detaylı bilgi için ana sayfada yer alana duyurumuzu  http://www.tide.org.tr/page.aspx?nm=haber_detay&NEWSID=311   CPE bildirim esasları için ise web sitemizde yer alan broşürümüzü http://www.tide.org.tr/uploads/CPE_Raporlamasi_icin_Idari_Direktif_030112.pdf incelemelerini rica ederiz.
 
IIA Global SmartBrief ;
 
IIA, Ağustos ayından itibaren mesleği etkileyen küresel gelişmelerin ve haberlerin yer alacağı e-bülten yayınlamaya başlamış ve bu ay 15 Eylül 2015 tarihinde yeni e-bültenini katılımcıları ile paylaşmıştır. Ücretsiz olarak abone olabileceğiniz
‘ IIA Global SmartBrief  ’e-bülten her ay e-posta adresinize iletilecektir. Abonelik detayları ve işlemleri için http://www.smartbrief.com/iia_global bağlantısını incelemenizi rica ederiz.
 
IIA – Haberler ;
 
Enstitümüz web sitemizde yer alan IIA – Haberler alanındaki http://www.tide.org.tr/Page.aspx?nm=IIA_Mayis2014 bağlantımızdan IIA ‘ in paylaştığı duyurulara , broşürlere  ulaşabilirsiniz.