DUYURULAR

28.12.2015

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yönetim ve Denetim Kulübünün 6 Kasım 2015 tarihinde üniversite kampüsünde düzenlediği öğrencilerle söyleşiye ve 7 Kasım 2015 tarihinde Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte düzenlediği panel için iş adamları ve meslek mensuplarına iç kontrol ve iç denetim üzerine verilen konferansa ilgi ve katılım yüksek oldu. 
TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Kamil UZUN’un “Meslek İnsanı Olmak ve Kariyer Üzerine Başarının Sırları” konulu söyleşisi ile tecrübelerini paylaştığı üniversite kampüsünde gerçekleşen etkinliğe akademisyen ve üniversite öğrencileri katıldı.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İsa İPÇİOĞLU tarafından yönetilen “İç Kontrol ve İç Denetim” panelinde Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Selahattin KARABINAR, “Farkedilmeyen Yönetsel Kontrol Araç Olarak İç Kontrol”, Osmaneli Belediye Başkanı Yeminli Mali Müşavir Münir ŞAHİN “İç Denetim ve İç Kontrolün işletmelerde vergi ve karlılığa etkisi”, TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Kamil UZUN, “İç Denetim Hakkında Sorulması Gereken 10 Soru” üzerine paylaşımda bulundular.
Akademik İlişkiler Komitemiz üyeleri Doç. Dr. Şerife SUBAŞI ve Doç. Dr. Ümmühan ASLAN ile Bilecik şeyh Edebali Üniversitesi Yönetim ve Denetim Kulübü Başkanları Canan ATASOY ve Ayşenur TOPRAK’ı başarılı organizasyonları için kutluyoruz.
Etkinlikle ilgili fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız…
 


Sabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü Denetim Bölümü tarafından 25 Kasım 2015 tarihinde üniversite kampüsünde düzenlenen “Kurumsallaşma, Markalaşma ve Aile Şirketi Yönetimi” konulu Kampüsten Geleceğe Bakış söyleşisine konuşmacı olarak davet edilen Kurucu ve Onursal Başkanımız Ali Kamil UZUN ve üyelerimizden Oktay AKTOLUN üniversite öğrencileri ile tecrübelerini paylaştılar.
İlgi ve katılımın yüksek olduğu etkinliğin organizasyonunda görev alan Sabancı Üniversitesi EİK üyeleri Aygen BAYER ve Berk YEŞİLKAYA’yı başarılı organizasyonları için kutluyoruz.
Etkinlikle ilgili fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız…
 

Okan Üniversitesi
Okan Üniversitesi’nde yeni kurulan Denetim Kulübü açılışı ve “İç Denetimde Kariyer Olanakları” konulu etkinlik 7 Aralık 2015 tarihinde üniversitenin Tuzla kampüsünde üniversite akademisyenleri ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti. 
Kurucu ve Onursal Başkanımız Ali Kamil UZUN, kurucu üyelerimizden Danışma Kurulu üyemiz Meral SAFSOY, Akademik İlişkiler Komitesi Denetim Kulüpleri sorumlusu Sena YIĞIN’ın katıldığı etkinlikte akademisyen ve öğrencilere TİDE ve meslek tanıtıldı, iş hayatına ilişkin tecrübeler, geleceğe dair görüşler paylaşıldı. Üniversite Kariyer Merkezi ziyaret edilerek TİDE ve meslek hakkında bilgi verildi.
Okan Üniversitesi’nde Denetim Kulübü kurulması, başarılı bir etkinliğin düzenlenmesi ve organizasyonundan ötürü Araştırma Görevlisi İrem BATIBAY ve Kulüp Başkanı Ahmet Erkin SERT’i ve kulüp üyelerini kutluyoruz.
Etkinlikle ilgili fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız…
 


Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından organize edilen kariyer günlerine davet edilen TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Kamil UZUN tarafından  “Kampüsten Geleceğe Bakış – Meslek İnsanı Olmak ve Kariyer Üzerine Başarının Sırları” üzerine üniversite öğrencileri ile 23 Aralık 2015 tarihinde söyleşi gerçekleştirildi.
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Sayın Nihal ÖĞTEN’e ev sahipliğini yaptığı organizasyon için teşekkür ediyoruz.
Etkinlikle ilgili fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız…