DUYURULAR

02.05.2016

İş ve akademi dünyası, TİDE'nin Farkındalık Ödül Töreni'nde buluşuyor. Bu yıl 6'ncısını düzenleyeceğimiz törende, mesleki farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurum ve kişiler ile toplumsal alanda fark yaratan kişi ve kurumlar ödüllendirilecek. "Farkındalık Ödül Töreni" 24 Mayıs tarihinde Swiss Hotel'de gerçekleştirilecek.

Dünya çapında 170 ülkede 190 binden fazla üyesi bulunan Uluslararası İç Denetçiler Enstitüsü’nün (IIA) Türkiye temsilcisi olan TİDE'nin “Farkındalık Ödül Töreni”nde, 5 kategoride 40’a yakın ödül sahipleriyle buluşacak. "Kurumsal Farkındalık", "Bireysel Farkındalık", "Akademik Farkındalık", "Toplumsal Farkındalık" ve TİDE Kurucusu ve Onursal Başkanı Ali Kamil Uzun adına düzenlenen "Ali Kamil Uzun Yaşam Boyu Meslek Üstün Hizmet Ödülü" kategorilerinde başarılı çalışmalar gerçekleştiren kişi ve kurumlar ödüllendirilecek. Ödül töreninin sunuculuğunu ünlü radyo programcısı Geveze yapacak.

Firmaların kurumsallaşmasında iç denetimin öneminin vurgulanacağı törende, Türkiye ekonomisine yön veren firmaların temsilcileri, iş adamları, İç Denetim alanında önemli çalışmalara imza atan akademisyenler, iç denetim yöneticileri ve iç denetçiler bir araya gelecek. TİDE'nin "İç Denetimde Farkındalık Ayı" etkinlikleri kapsamında her yıl Mayıs ayında düzenlediği "Farkındalık Ödül Töreni"ne, bu yıl da TİDE'nin stratejik ortakları olan Deloitte, EY, KPMG ve PwC destek veriyor.