DUYURULAR

27.04.2017

İş ve akademi dünyası, TİDE'nin Farkındalık Ödül Töreni'nde buluşuyor. Bu yıl 7'ncisini düzenleyeceğimiz törende, mesleki farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurum ve kişiler ile toplumsal alanda fark yaratan kişi ve kurumlar ödüllendirilecek. "Farkındalık Ödül Töreni" 23 Mayıs tarihinde 19.00-22.00 saatleri arasında BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) ’ de gerçekleştirilecek.

“Farkındalık Ödül Töreni”nde, 5 kategoride verilecek ödüller, sahipleriyle buluşacak. "Kurumsal Farkındalık", "Bireysel Farkındalık", "Akademik Farkındalık", "Toplumsal Farkındalık" ve TİDE Kurucusu ve Onursal Başkanı Ali Kamil Uzun adına düzenlenen "Ali Kamil Uzun Yaşam Boyu Meslek Üstün Hizmet Ödülü" kategorilerinde başarılı çalışmalar gerçekleştiren kişi ve kurumlar ödüllendirilecek.

İç denetimin kurumlara ve ülkemize kattığı değerin vurgulanacağı törende, Türkiye ekonomisine yön veren firmaların temsilcileri, İç Denetim alanında önemli çalışmalara imza atan akademisyenler, iç denetim yöneticileri ve iç denetçiler bir araya gelecek.

Bu anlamlı buluşmada siz değerli meslektaşlarımızı ve konuklarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyarız.