DUYURULAR

23.05.2017

Mesleki farkındalık için İSMMMO’da meslek mensupları ile buluştuk…
 
İSMMMO İç Denetim Komitesi ve TİDE işbirliği ile Uluslararası İç Denetim Farkındalık Ayı ve Ulusal İç Denetim Farkındalık haftası vesilesi ile gerçekleştirilen 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü “Mali Müşavirler için Güvenilir İşletme Danışmanı Olma Yolunda İç Denetimin Sunduğu Fırsatlar” ana temalı etkinlik TÜRMOB, İSMMMO, TİDE yöneticileri ve 241 meslek mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Etkinlik İSMMMO Başkan Yardımcısı Erol DEMİREL ve TİDE Başkan Yardımcısı Bülent YURDALAN’ın açılış konuşmaları ile başladı.
 
İSMMMO İç Denetim Komite Başkanı Cumhur KARATEPE, Komite Genel Sekreteri Aysel HATİPOĞLU’ nun sunumları ile devam eden etkinlik, TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Kamil UZUN’un konuşmaları ile son buldu.
 
Büyük ilgi ve katılım gören etkinlikte konuşmacılar tarafından Yetkin ve Değer Yaratan Profesyonel Güvenilir Danışman olmanın birinci yolunun bakış açımızı değiştirmekten geçtiği, Endüstri 4.0 için hazırlıklar yapan dünyada   mesleki geleceğimizi yönetmek için güncel kalmak, farklı olmanın önemi vurgulandı ve iç denetimin gelecek eğilimleri, meslek mensupları için sunduğu fırsatlar paylaşıldı.
 
TİDE Kurucu ve Onursal Başkanı Sn. Ali Kamil Uzun’un, TİDE Başkan Yardımcısı Bülent Yurdalan’ın, İSMMMO İç Denetim Komite Başkanı Cumhur Karatepe’nin ve Komite Sekreteri Aysel Hatipoğlu’nun sunumlarına buradan ulaşabilirsiniz.