DUYURULAR

21.10.2011

İç Denetim Dergisi'nin 30.sayısı yayımlandı. 2001 yılında yayın hayatına başlayan dergimiz 10.yaşını kutluyor. Dergimizin bugünlere ulaşmasına katkı sağlayan, Türkiye İç Denetim Enstitüsü yönetim kurullarına, değerli üyelerimize, siz değerli okuyucularımıza, yayın kurulu üyelerimize, yazarlarımıza, yayıncı kuruluşumuza, reklam ve sponsor olarak destek verin tüm şirketlerimize ve değerli yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız. 
  
10. yıl özel sayısı olarak hazırlanan dergimizin 30.sayısında yine iç denetimle ilgili güncel gelişmelere ve faydalı olacağı, ilgiyle okunacağı düşünülen makale ve yazılara yer verildi. Dergimizde yer alan başlıklara ekte bulunan dosya aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  
Dergimizi keyifle okumanızı diliyor, her türlü katkı, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. 
  
Dergimiz, aidat borcu bulunmayan üyelerimize, eski sayıların tümünün elektronik kopyalarının bulunduğu ve Komtaş Bilgi Yönetimi sponsorluğunda hazırlanan özel CD ekinde, birer adet ücretsiz olarak gönderilecektir. Üye olmayanlar ise dergimizi TİDE ofis aracılığıyla ve D&R, Remzi kitabevi gibi mağazalardan temin edebilirler.
  
Bir sonraki sayımızda tekrar görüşmek dileğiyle... 

Saygılarımızla,

İç Denetim Dergisi 30. Sayı