DUYURULAR

10.11.2017

Gönüllülüğün Geleceği Burada

Bir Global Rehberlik Destekçisi Gönüllüsü

Değerli Üyelerimiz,

Bir Global Rehberlik Destekçisi olarak uzmanlığınızı paylaşın. IIA, BT (bilgi teknolojileri), finansal hizmetler ve kamu sektörü de dâhil iç denetimin tüm alanlarında deneyime sahip profesyoneller arıyor. Bu, bir kazan-kazan durumudur. Bilgi birikiminizi evinizin veya ofisinizin rahatlığında başkalarıyla paylaşarak Ek Rehberlik geliştirilmesi konusunda IIA’ e yardımcı olarak mesleğinize katkıda bulunun. Bunun karşılığında:

Belirli proje koşullarını yerine getirmeniz şartıyla CPE kredisi (10 krediye kadar) kazanacaksınız;

Bilgilerinizi ve en iyi uygulamalarınızı konunun uzmanı olan iş arkadaşlarınızla paylaşma olanağına sahip olacaksınız ve

Yayınlanan bir Ek Rehberde yer alacaksınız.

Gönüllülük, proje başına yaklaşık 12 ilâ 16 haftalık bir zaman dilimi boyunca sadece konferans görüşmeleri, mülakatlar ve taslak içeriğin gözden geçirilmesi suretiyle zaman ayırmanızı gerektiren bir süreçtir ve herhangi bir seyahat yapmanıza gerek olmayacaktır.

IIA sertifikasına sahip olmanız tercih edilmektedir, fakat zorunlu değildir. Detaylı bilgi edinmek için https://global.theiia.org/standards-guidance/Pages/Volunteer-Guidance-Contributor.aspx bağlantısını incelemenizi rica ederiz.

Saygılarımızla, 
TÜRKİYE İÇ DENETİM ENSTİTÜSÜ