DUYURULAR

20.03.2018

"Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" Sahiplerini Arıyoruz

 
Değerli Üyelerimiz,
 
Tüm dünyada iç denetim farkındalık ayı olarak olarak kutlanan Mayıs ayında "İç Denetim Farkındalık Ödülleri" düzenlenecek bir tören ile kazananlara takdim edilecektir. Farkındalık ödülleri kapsamında kurumlarında iç denetim farkındalığı yaratma konusunda özel çalışmalar yapan kurumlara her yıl olduğu gibi bu yıl da "Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" verilmesi planlanmaktadır.
 
Farkındalık ayı kapsamında sizlerin de kurumunuzda Mart 2017 – Şubat 2018 döneminde gerçekleştirdiğiniz , İç Denetim mesleğinin tanıtımına ve katma değerine ilişkin iletişim ve farkındalık faaliyetleriniz var ise, bu faaliyetlerde kullanılan materyal ile birlikte başvurunuzu 06 Nisan 2018 tarihine kadar bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Belirtilen dönem içerisinde başlamış ve halen devam eden faaliyetleriniz ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı tide@tide.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 
TİDE Yönetim Kurulu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, "Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü"nü  kazananlar, "İç Denetim Farkındalık Ödül Töreni"  esnasında  açıklanacaktır.
 
TİDE Ödül Yönetmeliği dosyasına buradan ulaşabilirsiniz. 
 
IIA Global İç Denetim Farkındalık Araç Kiti dosyasına  buradan  ulaşabilirsiniz.
 
Saygılarımızla,
Türkiye İç Denetim Enstitüsü