DUYURULAR

01.03.2019

"Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" Sahiplerini Arıyoruz

Değerli Üyelerimiz,
 
Tüm dünyada iç denetim farkındalık ayı olarak olarak kutlanan Mayıs ayında "İç Denetim Farkındalık Ödülleri" düzenlenecek bir tören ile kazananlara takdim edilecektir. Farkındalık ödülleri kapsamında kurumlarında iç denetim farkındalığı yaratma konusunda özel çalışmalar yapan kurumlara her yıl olduğu gibi bu yıl da "Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" verilmesi planlanmaktadır.
 
Farkındalık ayı kapsamında sizlerin de kurumunuzda Mart 2018 – Şubat 2019 döneminde gerçekleştirdiğiniz , İç Denetim mesleğinin tanıtımına ve katma değerine ilişkin iletişim ve farkındalık faaliyetleriniz var ise, bu faaliyetlerde kullanılan materyal ile birlikte başvurunuzu 29 Mart 2019 tarihine kadar bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Başvurularınızı tide@tide.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 
TİDE Yönetim Kurulu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, “Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü”nü  kazananlar, 30 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan “İç Denetim Farkındalık Ödül Töreni”  esnasında  açıklanacaktır.
 
TİDE Ödül Yönetmeliği dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
Saygılarımızla,
 
Türkiye İç Denetim Enstitüsü