DUYURULAR

03.03.2011

TÜSİAD ve Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) işbirliğinde, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) katkıları ile hazırlanan “Aile Şirketleri Semineri” 2 Mart 2011 tarihinde Sabancı Center İstanbul’da gerçekleştirildi. 
Seminer programının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner, TKYD Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Bayazıt ve TÜRKONFED Başkan Yardımcısı, TÜSİAD ve TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Yılmaz gerçekleştirdi. 
Programa konuşmacı olarak; TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Murat Doğu, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci, TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Sebilcioğlu, Kilsan A.Ş CEO ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Ekmekçioğlu, TÜSİAD İç Denetim Alt Çalışma Grubu Başkanı Ali Kamil Uzun, Türkiye İç Denetim Estitüsü Başkanı Özlem Aykaç İğdelipınar, TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Tamer Saka ve Doğuş Holding Risk Yönetimi Bölüm Başkanı Alper Uğural katıldılar.   
Aile şirketleri seminerleri 6 Nisan 2011 tarihinde Kayseri, 17 Mayıs 2011’de Gaziantep ve 16 Haziran 2011 tarihinde Ankara illerinde devam edecek.

Seminer Fotoğrafları
Seminer Sunumları