DUYURULAR

07.02.2012

COSO (Committee of Sponsoring Organizations) Kurumsal Risk Yönetimi - Risk İştahını Anlamak Ve Paylaşmak isimli  raporunu yayınladı. Haber ve raporla ilgili daha fazla detaya "http://www.theiia.org/recent-iia-news/index.cfm?i=17169" linkinden ulaşabilirsiniz.

İç Denetim Enstitüsü (IIA) Bradford Cadmus Memorial Award, William G. Bishop III - CIA Lifetime Achievement Award, Victor Z. - Brink Award for Distinguished Service ödülleri için başvurmak isteyen adayların 28 Şubat 2012 tarihine kadar başvurmaları gerektiğini duyurdu. Haber ile ilgili daha fazla detaya "http://www.theiia.org/recent-iia-news/index.cfm?i=17221" linkinden ulaşabilirsiniz.

COSO (Committee of Sponsoring Organizations) güncellenmiş İç Kontrol Taslağını (Internal Control - Integrated Framework), taslak hakkındaki yorumları ve soruları 31 Mart 2012 tarihine kadar kendilerine iletilmesi için kullanıcı  paylaşıma açtı. Haber ve taslak raporu ile ilgili daha fazla detaya "http://www.eciia.eu/about-us/news/coso-releases-internal-control-integrated-framework-public-comment" linkinden ulaşabilirsiniz.