DUYURULAR

09.04.2020

"Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" Başvuru Tarihi Uzatılmıştır

Değerli Üyelerimiz; 
 
Dünya Sağlık Örgütü tarafından salgın (pandemic) olarak ilan edilen COVID.19 virüsünün olumsuz etkileri nedeniyle ileri bir tarihe ertelediğimiz 14 Mayıs 2020 tarihli Farkındalık Ödül Töreni için "Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü" başvuru tarihi uzatılmıştır.
 
Farkındalık ayı kapsamında sizlerin de kurumunuzda 1 Mart 2019 – 29 Şubat 2020 döneminde gerçekleştirdiğiniz , İç Denetim mesleğinin tanıtımına ve katma değerine ilişkin, özellikle denetimde dijitalleşme ve inovasyon çalışmaları da dahil olmak üzere, iletişim ve farkındalık faaliyetleriniz var ise, bu faaliyetlerde kullanılan materyal ile birlikte başvurunuzu 30 Nisan 2020 tarihine kadar bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Başvurularınızı tide@tide.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 
TİDE Yönetim Kurulu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, “Mesleki Tanıtım Faaliyetleri Ödülü”nü almaya hak kazanan kurumlara bilgilendirme ve ödül kazanan kurum ve kişilerin sosyal platformlarımızda iletişimi takip eden dönemde yapılacak olup, ödüller ileri tarihte yapılacak olan tören esnasında takdim edilecektir.
 
Saygılarımızla;
Türkiye İç Denetim Enstitüsü