DUYURULAR

11.12.2020

IIA Web Sitesi ve Online Platformları Bakım Çalışması Hakkında - Güncelleme 

 
Sayın IIA Sertifikasyon Adayı,                                       
 
IIA, güvenilir, değer katan ve güvenli sertifika programları sunma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Sertifika sahiplerine ve adaylarımıza, Sertifikasyon Adayı Yönetim Sistemimizin (CCMS) kullanımı da dahil olmak üzere olumlu bir deneyim sunmak için her gün gayret ediyoruz. Maalesef yakın zamanda web sitelerimizi ve CCMS dahil bağlantılı sistemlerimizi etkileyen beklenmedik hizmet kesintileri yaşadık.
 
Şu an itibariyle tüm sistemler yeniden çevrimiçi erişilebilir durumdadır, ancak bahsedilen kesintiler içinde bulunduğumuz dönemde alışılmadık derecede yoğun kullanıcı etkileşimlerine neden oldu. Bunun yanında, CPE raporlamasının da yoğun olduğu bir dönemde bulunmaktayız. Bu bakımdan, Sisteme ve Müşteri İlişkilerine erişim noktasında cevap süresinin yavaşlaması durumuyla karşı karşıya kalabileceğiniz için üzgünüz.
 
Bilişim Teknolojileri, Sertifikasyon ve Müşteri İlişkileri ekiplerimiz sistem performansını ve cevap süresini iyileştirmek için çalışmaktadırlar. Bu noktada bir müddet daha sabırlı olmanızı rica ediyoruz.
 
IIA'dan beklediğiniz sertifika deneyimini sağlamakta kararlıyız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
 
Saygılarımızla,
 
Richard F. ChambersCIA, QIAL, CGAP, CCSA, CRMA
President and Chief Executive Officer
The Institute of Internal Auditors, Global Headquarters