DUYURULAR

26.02.2021

TİDEx Profesyonel 1 : "Covid Dönemi İçinde Etik Değerler"

 
Değerli Meslektaşlarımız, 
 
Ocak ayında başlattığımız ve her ay düzenlenen TİDEx Söyleşileri’nin yanı sıra TİDEx Profesyonel etkinliklerimize Mart ayı itibariyle başlayacağımızı paylaşmak isteriz. TİDEx Profesyonel, birbirinden farklı konu ve konuklarla, iç denetim uygulamaları, profesyonel gelişim, sektör uygulamaları ve deneyim paylaşımını amaçlayan etkinliklerdir.
 
TİDEx Profesyonel’in ilki ACCA Türkiye iş birliğinde 4 Mart 2021 Perşembe günü, 20:00 – 21:00 saatleri arasında ‘’Covid Dönemi İçinde Etik Değerler” başlığı ile gerçekleşecektir. ACCA Türkiye ve Gelişmekte olan Ülkeler Başkanı Filiz Demiröz ve SAP Türkiye Finans Direktörü Buluş Fidan Tüfekçi’nin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, Covid-19 krizinde iş dünyası ile muhasebe ve finans fonksiyonun etik konusunda karşı karşıya kaldığı sorunlar, muhasebe ve finans profesyonellerinin bu dönemde sahip olması gereken mesleki beceriler ve değerlerin konuşulacağı etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
 
Hayat Holding Denetim Analitiği Müdürü ve TİDE Standartlar ve Sertifikasyon Komitesi Üyesi Ömer Korkmaz’ın moderatörlüğünde yapılacak etkinlik hem Zoom hem de Youtube üzerinden canlı yayınlanacaktır.
 
TİDEx Profesyonel’e Zoom platformu üzerinden katılım sağlayarak bir (1) CPE kazanabilirsiniz.
 
 
Saygılarımızla;
Türkiye İç Denetim Enstitüsü