DUYURULAR

02.07.2012

Şeffaflık Derneği tarafından düzenlenen "Yeni TTK ve Özel Sektörde Şeffaflık Konferansı" 6 Temmuz 2012 Cuma günü Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek.

Kadir Has Üniversitesi Fener Salonu'nda 13-30-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan konferans, açılış konuşmaları ve Prof.Dr. Hüseyin Ülgen'in "Yeni TTK ve Değişiklikler" konulu açılış sunumuyla başlayacak.

Açılış konuşmaları ve açılış sunumunun ardından Şeffaflık Deneği'nden E. Oya Özarslan'ın moderatörlüğü ve Bilgi Üniversitesi'nden Prof.Dr. Veliye Yanlı, Deloitte Türkiye'den Ali Çiçekli ve Gün Avukatlık Bürosu'ndan Av. Pelin Baysal'ın katılımlarıyla "Yeni TTK'da Şeffaflık İle İlgili Hükümler ve ve Şirketlere Sağlayacağı Yararlar" konulu panel yapılacak.

Bu birinci panelin ardından da KPMG Türkiye Risk Yönetimi Danışmanlığı Bölüm Başkanı İdil Gürdil'in moderatörlüğü ve TÜSİAD Kurumsal Yönetim Çalışma Grubu Başkanı Murat Doğu, BP Hukuk Başmüşaviri Deniz Reha Özilhan, Coca-Cola İçecek Hukuk Direktörü Av. Ertuğrul Onur ve Chronos Consulting Yönetici ve Ortağı Manolya Taşer'in katılımlarıyla "Şirketlerin Yeni TTK'ya Yönelik Algısı ve Öngörüleri" konulu ikinci bir panel yapılacak.