DUYURULAR

18.11.2021

Uluslararası 25. Türkiye İç Denetim Kongresi Programı Açıklandı

 
İklim değişikliği, pandemi, göç dalgaları…
 
Dünya artık her an milyonlarca insanın hayatını etkileyebilecek yeni bir krize tanık oluyor. Üstelik tüm bunlar artık devletlerin olduğu kadar şirketlerin de sorunu haline geldi. Risk yönetimi hiç olmadığı kadar önemli ve dinamik. Böyle bir ortamda yönetim kurullarına güvence ve danışmanlık sağlamakla sorumlu iç denetçiler, her geçen gün olasılığı ve etkisi değişen riskler karşısında nasıl bir yol izlemeli? Çare mücadele etmek mi, yoksa ihtiyacımız bambaşka bir farkındalık düzeyiyle değişimi “fırsat” olarak gören bir uyanış mı?
 
Uluslararası 25.Türkiye İç Denetim Kongresi,“Öngörülemeyene Adaptasyon: Mücadele mi, Uyanış mı?” temasıyla 15-16 Aralık 2021 tarihlerinde, iki gün sürecek gün boyu oturumlarla iş dünyasının tüm paydaşlarını bir araya getirerek ortak aklın rehberliğinde, geleceğe hazırlık yapmaya davet ediyor.
 
 
Program detayını, erken kayıt fırsatlarıyla tüm kartlara taksit seçeneklerini görmek ve kongre  kaydınızı tamamlamak için tıklayınız.
 
Katılımcılar, katıldıkları her saat için 1 CPE olmak üzere toplamda 16 CPE ‘’Sürekli Mesleki Gelişim Kredisi’’ kazanabilecektir.
 
Saygılarımızla,
Türkiye İç Denetim Enstitüsü